سه شنبه, 8 تیر 1400

اخبار روز

ما را دنبال کنید

اقدامات تخریبی در رسانه های بیگانه برای ارتقای مدیریتی!

۵:۰۸ ب٫ظ, ۸ تیر ۱۴۰۰

شنیده ها حکایت از آن دارد که (ع-خ) مدیر سابق یکی از دستگاه های وابسته به وزارت نیرو در آبادان که به دلیل عملکرد ضعیف خود موجب نارضایتی مردم منطقه شده بود و به همین دلیل برکنار شد در ماه های اخیر با فشار یکی از عوامل سابق خود در رسانه های بیگانه قصد انتقامجویی از جلیل مختار ، نماینده محترم آبادان در مجلس شورای اسلامی دارد.

با توجه به عملکرد بسیار مثبت و جهادی جلیل مختار در حوزه انتخابیه خود که بر میزان افزایش محبوبیت ایشان تاثیر ویژه داشته است نامبرده با اقدامات تخریبی خود در رسانه های بیگانه سعی در وارونه جلوه دادن حقایق دارد.
با نگاهی به سوابق اجرایی نامبرده می توان دریافت که شخص مذکور در دولت دهم مدیراجرایی یکی از باشگاه های ورزشی کشور بوده و فاقد تجربه مناسب و تخصصی در زمینه شرکت داری و مدیریت بنگاه های اقتصادی است.
اما آنچه باعث تعجب است اینکه نامبرده در ماه های اخیرو پس از برکناری از شرکت زیر مجموعه وزارت نیرو بدلیل عملکرد ضعیف مدیریتی چگونه و از چه طریق در شرکت های زیر مجموعه بانک ملی پست مدیریتی می گیرد ؟
انچه مشخص است نامبرده با هدف رزومه سازی در یک فاصله کوتاه دو سمت مدیریتی در زیر مجموعه گروه بهشهر را تصاحب کرده است و اکنون هم زمزمه هایی مبنی بر انتصاب نامبرده به سمت یکی از بزرگترین شرکت های اقتصادی زیر مجموعه گروه بهشهر دیده می شود
آنچه جای سوال دارد مدیرعامل گروه بهشهر چگونه بدون توجه به سوابق مدیریتی ایشان مراحل ارتقای مدیریتی نامبرده را فراهم نموده است؟
یقینا دولت آینده آیت الله رییسی با هوشمندی و نگاهی که به گذشته افراد دارد ، فریب رزومه سازی ساختگی سودجویان را نمی خورد و به آنها اجازه دست اندازی در بیت المال را نمی دهد.
گفتنی است ، در روزهای آینده اسناد معتبری در رابطه با ارتباط فرد نامبرده با جریان انحرافی منتشر خواهد شد

 

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *