یکشنبه, 24 اردیبهشت 1402

اخبار روز

ما را دنبال کنید

این محله تهران وارد بورس شد؟

۱:۱۷ ب٫ظ, ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

به گزارش اقتصاد آزاد به نقل از خبرگزاری شهر مهدی هدایت، مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران در تماس تلفنی در خصوص طرح فروش متری مسکن در بورس کالا به تهران۲۰ گفت: ما یک منابع خرد نقدینگی در کشورمان داریم که ‌شهرداری در جهت تولید مسکن و امیدوار کردن مردم اقدام به فروش متری مسکن که همان اوراق موازی سلف اسلامی است، می‌کند.

هدایت افزود: اقدامات اولیه انجام شده و هم اکنون در هیات مدیره بورس کشور قرار دارد. در روزهای آینده این مصوبه به ما تحویل داده می شود که به محض گرفتن مصوبه فاز عملیاتی آغاز می‌شود. هدف این است که مردم حتی در حد یک متر مسکن خریداری کنند. شهروندان می‌توانند خرید خودشان را به یک واحد برسانند و در غیر این صورت سهم خود زا به قیمت روز در بازار بفروشند.

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: ما اولین پروژه‌ای که داریم در محدوده نواب – هلال احمر قرار دارد. اگر نهایتا فرد خریدار خواست بفروشد، در آخر پروژه به قیمت روز می‌فروشد. قیمت پایه را کارشناس بورس مشخص می‌کند. هدف این است که ما منابع خرد مردم را به سمت مسکن بیاوریم. ما مسکن لوکس نمی‌خواهیم بلکه می‌خواهیم دهک‌های پایین را صاحب خانه کنیم.

پربیننده ها

    No Post found

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *