شنبه, 30 اردیبهشت 1402

اخبار روز

ما را دنبال کنید

همراهان حجاج برای بدرقه فرودگاه‌ نیایند

۳:۰۶ ب٫ظ, ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

به گزارش اقتصاد آزاد به نقل از تسنیم، سردار محسن عقیلی در نشست خبری پروازهای حج با اشاره به ممنوعیت بدرقه زاران در فرودگاه‌های کشور، اظهار کرد: با توجه به این‌که بدرقه در فرودگاه، وضعیت عمومی رفت و آمد را تحت الشعاع و مشکلاتی را به وجود آورد طی هماهنگی صورت گرفته با کاروان‌ها و …، مراسم بدرقه خارج از فرودگاه در حسینیه‌ها یا مکان‌های دیگر انجام خواهد شد.

وی با تاکید بر همراه نداشتن اقلام ممنوعه در سفرهای حج افزود: اقلام ممنوعه بیشتر شامل داروهای خاص است که ممکن است خارج از کشور ممنوعه باشد. با ارسال پیامک به زائران، موارد ممنوعه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

وی با بیان این‌که تجهیزات مورد نیاز در فرودگاه‌های کشور تامین شده است، تصریح کرد: در زمان حاضر آمادگی داریم عملیات بزرگ حج را پشتیبانی کنیم و وظایف پلیس فرودگاه را به خوبی انجام دهیم.

فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور با تاکید بر این‌که خواسته‌هایی را برای بهتر انجام شدن کار داریم، گفت: از طریق سرشماره‌های مشخص، پیام‌هایی را برای زائران ارسال می‌شود. خواهش می‌کنم عزیزان به خاطر رفاه خودشان و سفر ایمن و راحت و این‌که باعث سرگردانی سایر حجاج کاروان‌های دیگر نشوند حتما به مطالب و پیامک‌های ارسال توجه کنند.

پربیننده ها

    No Post found

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *