سه شنبه, 2 خرداد 1402

اخبار روز

ما را دنبال کنید

کشف یک مالک برای بیش از ۱۰۰ خانه در پردیس!

۴:۵۷ ب٫ظ, ۲ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش اقتصاد آزاد به نقل از ایلنا سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس اظهار داشت: هر چند آمار دقیقی به دست نیامده، اما گفته می‌شود بیش از ۱۰۰ واحد از مسکن مهر پردیس تحت مالکیت یک نفر است و چندین فرد مالک چند ده واحد مسکن مهر پردیس هستند.

خلیل محبت‌خواه درباره آخرین وضعیت مساکن مهر پردیس اظهار داشت: اکثر واحد‌های مسکن مهر به صورت کامل با تجهیزات کامل به متقاضیان تحویل داده شده و در حال حاضر ۲۹ هزار واحد در مسکن مهر در پردیس باقی مانده است که بیش از ۲۲ هزار واحد از آن پیشرفت فیزیکی بالای ۸۰ درصد دارند.

وی تاکید کرد: اگر منابعی تزریق و کمبود منابع و اعتبارات از صندوق تامین شود، تا شش ماه دیگر امکان اتمام ۲۲ هزار واحد مسکن مهر و تحویل آن‌ها به متقاضیان وجود دارد و اگر این واحد‌ها تحویل داده شوند مسکن مهر پردیس تعیین تکلیف می‌شود و می‌توان در ۶ ماه به این پروژه را ساماندهی کرد.

سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس ادامه داد: باید توجه داشت که ساخت ۴ هزار و ۳۰۰ واحد مسکن مهر از حدود ۳ سال گذشته آغاز شد که این واحد‌ها هم از ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردارند.

محبت‌خواه درباره آمار واحد‌های خالی در مساکن مهر پردیس گفت: سرشماری دقیق مساکن مهر خالی از سکنه در حال انجام است، اما به طور قطع بیش از ۱۰ هزار واحد مسکن مهر خالی در پردیس وجود دارد.

وی تاکید کرد: عمده این واحد‌ها در مالکیت مخاطب هدف و اقشار کم درآمد نیست و گفته می‌شود این واحد‌های خالی در اختیار یکسری از دلال‌ها است که این افراد مساکن مهر پردیس را احتکار کردند و امروز با ارقام بسیار سنگین این واحد‌ها را به فروش گذاشته‌اند.

سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس افزود: هر چند آمار دقیقی به دست نیامده، اما گفته می‌شود بیش از ۱۰۰ واحد از مسکن مهر پردیس تحت مالکیت این نفر است و چندین فرد مالک چند ده واحد مسکن مهر پردیس هستند.

محبت‌خواه باهشدار نسبت به کلاهبرداری‌ها از انجام معاملات خرید و فروش امتیاز واحد‌های نهضت ملی مسکن گفت: اخیرا در پردیس خرید و فروش امتیاز واحد‌های نهضت ملی مسکن شنیده می‌شود. در این باره هشدار می‌دهم که پردیس جزو مناطق و سایت‌های مشمول اجرای طرح نهضت ملی نیست و هیچ واحدی از نهضت ملی مسکن در پردیس ساخته نخواهد شد. شایعه شده که بیش از ۲۰۰۰ واحد مسکن نهضت ملی در پردیس در حال ساخت است، اما مردم بدانند که هیچ واحدی تحت عنوان نهضت ملی مسکن و مشمول امتیازات این طرح در پردیس ساخته نمی‌شود و نخواهد شد.

وی تاکید کرد: تمام معاملات خرید و فروش امتیاز نهضت ملی مسکن در پردیس کلاهبرداری است و بازگشت پول و وجهی که بابت خرید این امتیاز پرداخت می‌شود، قابل پیگیری نیست.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *