سه شنبه, 8 خرداد 1403

اخبار روز

ما را دنبال کنید

آمار درخشان مهدی طارمی در پورتو

۱۱:۰۰ ب٫ظ, ۸ خرداد ۱۴۰۳
پورتو مهدی طارمی 1

مهدی طارمی در حالی آخرین بازی خود را برای تیم پورتو انجام داد که در فینال جام حذفی پرتغال موفق شد برای تیمش گلزنی کند و با قهرمانی از این تیم جدا شود.

مهدی طارمی دورانش در پورتو را به بهترین شکل ممکن به پایان رساند. ستاره ایرانی در نیمه دوم فینال جام حذفی مقابل اسپورتینگ لیسبون به میدان رفت، پنالتی‌ای که پورتو را به قهرمانی جام حذفی رساند را تبدیل به گل کرد و پس از ۴ سال با هفت جام از این باشگاه خداحافظی کرد.

این مهاجم در فینال جام حذفی پرتغال بازیکن فیکس نبود و در نیمه دوم به جای ژوائو ماریو وارد زمین شد و در خط حمله تیم کونسیسائو نقش بزرگی ایفا کرد. در وقت‌های اضافه، پس از اینکه دیوگو پینتو در داخل محوطه اسپورتینگ روی اوانیلسون خطا کرد، طارمی پنالتی را به گل تبدیل کرد و گلی را زد که تیمش را به قهرمانی جام حذفی رساند.

طارمی در ۴ سال حضور در پورتو ۱۸۲ بازی برای این تیم به میدان رفت و موفق شد ۹۱ گل به ثمر برساند و ۴۳ پاس گل بدهد. طارمی همچنین ۱۳ بار توانست برای تیمش پنالتی بگیرد و آمار فوق العاده‌ای از خودش بجای بگذارد.

مهدی طارمی آخرین بازی خود را برای پورتو برگزار کرد و از تابستان به ایتالیا خواهد رفت تا لباس قهرمان سری آ یعنی اینتر را برتن کند.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *