چهارشنبه, 26 اردیبهشت 1403

اخبار روز

ما را دنبال کنید

جزئیاتی جدید از اجرای طرح نهضت ملی مسکن

۱۲:۴۸ ب٫ظ, ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳
مسکن مهر نهضت ملی مسکن

معاون فنی و مهندسی سازمان ملی زمین و مسکن اعلام کرد: عملیات اجرایی پروژه ۱۱۰ واحدی طرح نهضت ملی مسکن در جزیره بوموسی آغاز شده است.

علیرضا صادقیان‌فر درباره نهضت ملی مسکن افزود: سند زمین‌های این پروژه به نام دولت جمهوری اسلامی است و انتخاب پیمانکار و عملیات آماده‌سازی این پروژه‌ها در این جزیره آغاز شده است.

معاون فنی و مهندسی سازمان ملی زمین و مسکن بیان‌داشت: بر اساس قراردادی که با سازنده پروژه منعقد شده است، سازنده موظف است در مدت ۱۰ ماه احداث واحدها را به انجام برساند.

وی شرایط ثبت‌نام و وام بانکی این پروژه را همانند دیگر پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن برشمرد و اظهار داشت: وام بانکی این پروژه ۵۵۰ میلیون تومان است.

جزیره بوموسی

صادقیان‌فر، پروژه‌های نهضت ملی مسکن را پیشران پیشرفت و اقتصاد منطقه خواند و اضافه کرد: سکونت و استقرار مردم در یک نقطه هم از مهاجرت مردم بومی به کلانشهرها جلوگیری می‌کند و هم باعث رونق صنایع دیگر در منطقه خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در آماده‌سازی این پروژه‌ها با سازمان ملی زمین و مسکن همکاری داشته است، ادامه‌داد: در این پروژه متناسب با مصوبات شورای عالی شهرسازی و معماری ایران سرانه‌های مناسب و خدمات روبنایی درنظر گرفته شده است.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *