یکشنبه, 22 بهمن 1402

اخبار روز

ما را دنبال کنید

ستقلال به دنبال حضور ماشاریپوف در بازی با نفت

۷:۰۴ ب٫ظ, ۲۲ بهمن ۱۴۰۲
جلال‌الدین ماشاریپوف

تباشگاه استقلال تلاش می‌کند تا بتواند در بازی برابر صنعت نفت، از خرید جدید خود استفاده کند.

جلال الدین ماشاریپوف تنها خرید زمستانی استقلال در پنجره کنونی بوده است. آنها بازیکن جدید دیگری را به خدمت نگرفته‌اند و بازگشت رافائل سیلوا دیگر تغییری است که تیم نکونام نسبت به نیم فصل نخست داشته و آبی‌ها همچنان در تلاش برای جذب نفرات جدید هستند.

ماشاریپوف که کاپیتان تیم ملی ازبکستان به شمار می‌رود، یکی از امیدهای هواداران استقلال و کادرفنی برای کسب قهرمانی در نیم فصل دوم است و به همین دلیل، نکونام امیدوار است که از همین بازی نخست برابر صنعت نفت بتواند از این بازیکن مهم و تأثیرگذار ازبکی استفاده کند.

طبق آخرین اخبار، ماشاریپوف به زودی وارد ایران می‌شود و او قرار است با پشت سر گذاشتن تست‌های پزشکی در ایفمارک، بتواند در تمرینات استقلال شرکت کرده و با توجه به میزان آمادگی این بازیکن، کادرفنی درخصوص حضور او در زمین مسابقه تصمیم گیری می‌کند.

انتظار می‌رود که ماشاریپوف برای تمرینات روز سه شنبه در کمپ مرحوم حجازی حضور یابد و با توجه به اینکه استقلال روز جمعه به مصاف صنعت نفت می‌رود، ممکن است او برای دقایقی هم به میدان برود که البته تمام این پیش بینی‌ها به ثبت رسمی قرارداد این بازیکن و صدور کارت بازی او بستگی دارد.

پربیننده ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *