شنبه, 6 شهریور 1400

اخبار روز

ما را دنبال کنید

رشد ۲۴۲ هزار واحدی شاخص بورس در ۹۸ روز معاملاتی

۳:۱۶ ب٫ظ, ۶ شهریور ۱۴۰۰

رشد ۲۴۲ هزار واحدی شاخص بورس در ۹۸ روز معاملاتی
شاخص بورس از ابتدای امسال تا پایان هفته گذشته در ۹۸ روز معاملاتی، با ۲۴۲هزار و ۴۱۳واحد افزایش، معادل ۱۸.۵۴ درصد رشد کرد.
از ابتدای امسال تا پایان هفته گذشته تعداد ۶۷۲میلیارد و ۴۴۲میلیون انواع اوراق بهادار به ارزش ۶۷۲هزار و ۴۴۲میلیارد ریال در بیش از ۶۸میلیون و ۶۵۰هزار و ۳۲۸دفعه طی ۹۸روز معاملاتی در بورس اوراق بهادار مورد معامله قرار گرفت.

این درحالی است که تعداد ۶۴میلیارد و ۴۷۹میلیون واحد از صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش کل بیش از ۱۱۵۵هزار و ۴۲۰میلیارد ریال نیز در این مدت مورد معامله قرار گرفته است.

این گزارش می‌افزاید: شاخص بورس نیز در این ۹۸روز با ۲۴۲هزار و ۴۱۳واحد رشد، معادل ۱۸.۵۴ درصد رشد کرد و در پایان هفته گذشته به رقم یک میلیون و ۵۵۰هزار و ۱۲۰واحد رسید. شاخص کل هموزن نیز در این مدت با ۱۶هزار و ۴۹۸واحد افزایش، معادل ۳.۷۵درصد رشد کرد و رقم ۴۵۶هزار و ۲۹۹واحد را به نمایش گذاشت.

شاخص بازار اول هم در این مدت با ۲۰۷هزار و ۸۴۳واحد افزایش در این مدت به رقم ۱۱۷۶هزار و ۹۴۳واحد و شاخص بازار دوم با ۳۹۰هزار و ۴۰۷واحد رشد به عدد ۲ میلیون و ۹۹۳هزار و ۱۵۵واحد رسیدند که به این ترتیب شاخص بازار اول با ۲۱.۴۵درصد رشد و شاخص بازار دوم با ۱۵درصد افزایش همراه شدند.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *