چهارشنبه, 17 شهریور 1400

اخبار روز

ما را دنبال کنید

ریزش قیمت ها در بازار خودرو شدت گرفت!

۱:۳۳ ب٫ظ, ۱۷ شهریور ۱۴۰۰
پیش بینی قیمت خودرو

رصد روند قیمت ها در بازار خودرو حاکی از آن است که از ابتدای هفته جاری تاکنون ریزش قیمت ها در بازار خودرو شدت گرفته است؛ رانا از ابتدای هفته تاکنون ۲ میلیون تومان ارزان شده است.

بررسی روند قیمت ها در بازار خودرو از ابتدای هفته تاکنون حاکی از کاهش گسترده قیمت ها در بین خودروهای پراید موجود در بازار است؛ پراید ۱۱۱ از ۱۵۵ میلیون تومان در ابتدای هفته جاری در حال حاضر به ۱۵۳ میلیون تومان رسیده است و پراید ۱۳۱ نیز در این مدت یک میلیون تومان ارزان شده است و در حال حاضر ۱۳۷ میلیون تومان قیمت خورده است و پراید ۱۳۲ نیز از ۱۳۳ میلیون تومان در ابتدای هفته در حال حاضر ۱۳۲ میلیون تومان قیمت خورده است و پراید ۱۵۱ مدل ۱۴۰۰ نیز در این مدت یک میلیون تومان ارزان شده است و مدل ۱۳۹۹ این خودرو نیز در این مدت کاهش قیمت ۲ میلیون تومانی را تجربه کرده است.

در بین خودروهای پژو موجود در بازار در عین حال که قیمت خودروهای پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و تیپ ۵ از ابتدای هفته تاکنون ثابت بوده است و پژو پارس مدل ۱۳۹۹ در این مدت ۲ میلیون تومان ارزان شده است و ۲۵۱ میلیون تومان قیمت خورده است مدل ۱۴۰۰ این خودرو با افزایش قیمت مواجه شده است و این خودرو از ۲۷۱ میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به ۲۷۲ میلیون تومان رسیده است.

در بین خودروهای مونتاژ این گروه قیمت پژو ۲۰۰۸ مدل ۱۳۹۹ از ابتدای هفته تاکنون ثابت بوده است و مدل ۱۳۹۸ این خودرو در این مدت کاهش قیمت ۲ میلیون تومانی را تجربه کرده است و در حال حاضر ۹۳۸ میلیون تومان قیمت خورده است.

روند کلی قیمت ها در بین خودروهای سمند موجود در بازار در این مدت ریزشی بوده است و تنها خودرو سمند ال ایکس مدل ۱۴۰۰ در این مدت افزایش قیمت ۲ میلیون تومانی را تجربه کرده است؛ سمند ال ایکس مدل ۱۳۹۹ از ۲۳۷ میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به ۲۳۵ میلیون تومان رسیده است و سمند ال ایکس ای اف ۷ نیز در این مدت ۶ میلیون تومان ارزان شده است.

این کاهش قیمت ها در بین خودروهای ارزان قیمت موجود در بازار نیز مشهود است؛ خودرو رانا ال ایکس مدل ۱۳۹۸ از ابتدای هفته تاکنون ۲ میلیون تومان ارزان شده است و در حال حاضر ۲۲۳ میلیون تومان قیمت خورده است و ساینا دنده ای مدل ۱۴۰۰ نیز از ۱۶۴ میلیون تومان در ابتدای هفته امروز ۱۶۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده است:

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *