چهارشنبه, 3 شهریور 1400

اخبار روز

ما را دنبال کنید

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش /ثبت تقاضای هزار و ۱۸۰میلیارد تومانی در آخرین روز معاملاتی هفته

۱۰:۳۴ ق٫ظ, ۳ شهریور ۱۴۰۰

فوری / اعلام زمان واریز مرحله جدید یارانه معیشتی
فوری / اعلام زمان واریز مرحله جدید یارانه معیشتی
فوری / اعلام زمان واریز مرحله جدید یارانه معیشتی
خالص سفارشات خرید سهام به بیش از هزار و ۱۸۰میلیارد تومان می‌رسد. «ماشین آلات و تجهیزات» کم اقبال‌ترین صنعت امروز بود و گفتنی است حجم صف شرکت سرمایه‌گذاری‌ هامون صبا به ۴.۷درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

در ساعت ۹ و ۴۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود هزار و ۵۵۵میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش ۳۷۵میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات خریدی که در سیستم معاملات ثبت شده به هزار و ۱۸۰میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین تقاضا در صفوف خرید «کنور»، «مدیریت» و «فرابورس» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام توسعه معدنی و صنعتی صبانور حدود ۱۴۵میلیارد تومان سفارش خرید وجود دارد، بیشترین عرضه نیز در صفوف فروش «تپکو»، «غدام» و «ددامح» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۸۹۰میلیارد تومان (۵۸درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر ۳۴۰میلیارد تومان (۹۰درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۲۹نماد و حجم صف‌های فروش در ۹نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف شرکت سرمایه‌گذاری‌ هامون صبا (وهامون) به ۴.۷درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«استخراج کانه‌های فلزی» محبوب‌ترین صنعت امروز با خالص تقاضای ۲۳۵میلیارد تومان است و پس از آن گروه «سرمایه‌گذاری‌ها» قرار دارد که برآیند سفارشات خرید آن ۱۸۵میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «ماشین‌آلات و تجهیزات» با فشار فروش ۱۴۵میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۵۲درصد از هزار و ۹۳۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع دو هزار و ۸۸۵میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۶۷درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به چهار هزار و ۸۱۵میلیارد تومان خواهد رسید.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *