شنبه, 10 مهر 1400

اخبار روز

ما را دنبال کنید

سنگین‌ ترین صف‌ های خرید و فروش / شکام در صدر تقاضای سهامداران قرار گرفت

۱۱:۵۳ ق٫ظ, ۱۰ مهر ۱۴۰۰
عرضه چهار محصول در بورس کالا

در ساعت ۹ و ۴۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود ۸۳۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش ۲۳۰میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات خریدی که در سیستم معاملات ثبت شده به ۶۰۰میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین تقاضا در صفوف خرید «شکام»، «فرابورس» و «کالا» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام صنایع شیمیایی کیمیاگر بیش از ۹۵میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. عرضه در صفوف فروش نیز در صفوف خرید «وشمال»، «ثقزوی» و «خفناور» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۴۷۵میلیارد تومان (۵۷درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر ۱۵۰میلیارد تومان (۶۶درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۲۲نماد و حجم صف‌های فروش در چهار نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف شرکت شرکت عمران و سازندگی قزوین با نماد (ثقزوی) به ۶.۸۷درصد کل تعداد سهام آن می رسد.

«محصولات شیمیایی» با اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش خرید ۳۶۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «فعالیت‌های کمکی به نهادهای مالی واسط» قرار دارد که برآیند سفارشات خرید آن ۱۲۰میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «انبوه سازی، املاک و مستغلات» با تقاضای فروش ۳۵میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۴۷درصد از هزار و ۶۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع دو هزار و ۱۹۵میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۴۸درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به سه هزار و ۲۵۵میلیارد تومان خواهد رسید.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *