چهارشنبه, 9 اسفند 1402

اخبار روز

ما را دنبال کنید

عملکرد این ستاره پرسپولیس رضا درویش را امیدوار کرد

۲:۱۰ ب٫ظ, ۹ اسفند ۱۴۰۲
رضا درویش

رضا درویش به تمجید از امیررضا رفیعی و همچنین عملکرد پرسپولیس تحت هدایت اوسمار ویرا پرداخت.

رضا درویش به تمجید از امیررضا رفیعی و همچنین عملکرد پرسپولیس تحت هدایت اوسمار ویرا پرداخت.

سرخپوشان در شرایط روز چهارشنبه در هفته هجدهم لیگ برتر برابر ذوب‌آهن قرار خواهند گرفت که علیرضا بیرانوند به دلیل محرومیت در این مسابقه حضور ندارد.

با توجه به اینکه باشگاه پرسپولیس پس از جدایی احمد گوهری، دروازه‌بان ذخیره‌ای جذب نکرده است، امیررضا رفیعی که از تیم اميد پرسپولیس به بزرگسالان اضافه شده است، در دیدار با ذوب‌آهن اولین مسابقه رسمی خود در لیگ برتر را تجربه خواهد کرد.

رضا درویش در این باره گفت: آقای رفیعی دروازه‌بان بسیار خوبی است. با داشتن بیرانوند کمتر مجال به دروازه‌بان دیگری می‌رسید و همانطور که می‌بینید دروازه‌بان دوم سال گذشته ما امروز در تیمش ستاره است. همین آقای رفیعی را از این هفته می‌بینید که چه دروازه‌بان خوب و با آتیه‌ای است. انشالله بتوانیم از این نیروها به خوبی استفاده کنیم.

مدیرعامل پرسپولیس همچنین در بخش دیگر گفت‌وگوی خود با فوتبال برتر به تمجید از تیم اوسمار ویرا پرداخت و عنوان کرد: حتما اذعان دارید که در این دو بازی نوع بازی پرسپولیس طوری بود که تماشاگران بیشتر شاداب می‌شوند و تاثیر مربی روی تیم مشخص است. انشالله هواداران از این به بعد با اضافه شدن بازیکنان جدید نشاط و شادابی بیشتری از تیم خواهند دید.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *