شنبه, 25 فروردین 1403

اخبار روز

ما را دنبال کنید

ناکامی امید عالیشاه برای گلزنی در بازی خاص

۴:۵۱ ب٫ظ, ۲۵ فروردین ۱۴۰۳
امید عالیشاه

بازی مقابل ملوان یادآور خاطره خاصی برای کاپیتان پرسپولیس بود.

امید عالیشاه یکی‌از بازیکنان تاثیر گذار پرسپولیس در فصل جاری به حساب می‌آید و در بازی‌های زیادی برای سرخپوشان به میدان رفته است. کاپیتان نخست پرسپولیسی‌ها در نیمه اول بازی برابر ملوان دوبار فرصت گلزنی هم داشت که یک بار تکل عالی مدافع و بار دیگر فرعباسی مانع از گلزنی او شدند.

جالب آنکه هافبک ۳۲ ساله سرخپوشان نخستین گلش با پیراهن پرسپولیس را نیز مقابل همین تیم ملوان در لیگ سیزدهم به ثمر رسانده بود. آن هم زمانی که تنها ۲۱ سال سن داشت و توسط علی دایی از راه آهن به پرسپولیس آمده بود.

دیداری که از هفته هفتم لیگ سیزدهم و در مرداد ماه ۱۳۹۲ در ورزشگاه آزادی برگزار شد و در پایان پرسپولیس با تک گل‌عالیشاه موفق به کسب سه امتیاز خانگی‌مقابل شاگردان دراگان اسکوچیچ شد.

امید در آن بازی در نیمه دوم و در شرایطی به میدان آمد که پرسپولیس با اخراج کفشگری باید ده نفره به کار ادامه می‌داد و با این وجود علی دایی ترجیح داد عالیشاه جوان را به بازی بفرستد تا تیمش موفق به کسب پیروزی شود.

سرانجام حملات پرسپولیس ده نفره در هفتاد و سومین دقیقه بازی جواب داد و عالیشاه روی ریباند ضربه سیدصالحی با شوتی روی پا دروازه سرگی پاشنکو را گشود تا خیلی زود به اولین گلش با پیراهن تیم محبوبش برسد. از آن بازی تاکنون چیزی نزدیک به یازده سال می‌گذرد و امید عالیشاه تنها بازیکنی است که همچنان در پرسپولیس بازی می‌کند.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *